Snorkel -

Snorkel

  Snorkel dünyanın önde gelen yüksek çalışma platformu üreticilerindendir. Geniş ürün yelpazemizle 2 metre ile 40 metre yükseklikte kendinden yürüyüşlü platformlar ile güvenli ve etkili çalışma sağlar. Bina içi bakımından en zorlu inşaat alanlarına kadar her türlü uygulamaya yönelik doğru makineye sahibiz.

Art Moore tarafından 1959 yılında kurulan Snorkel firması yüksek yerlerde güvenli çalışmaya yönelik pratik çözümler bulma konusunda gurur verici bir mirasa sahiptir. Başarımız, yaptığımız her şeyi etkileyen temel değerlerimize bağlı kalmamıza dayanmaktadır. Her şeyden önemlisi %100 müşteri odaklı olmaya inanıyoruz.

Yangın söndürme sektörüne dayanan geçmişimizden bu yana, Snorkel daima tasarımın sınırlarını zorlamıştır ve yenilikçi ruhu bugün hala devam etmektedir. Snorkel yüksekte çalışmaya yönelik sürekli yeni çözümler ve yüksek çalışma platformlarının sağladığı güvenlik ve verimlilik avantajları geliştirmenin yeni yollarını bulmaktadır. 

Snorkel'ın felesefi "basit tutmak" tır; olmanız gereken yere münkün olan en etkin ve en güvenli şekilde taşıyabileceğiniz sağlam, güvenilir makineler üretiyoruz. Çalışma hayatınızı daha karmaşık hale getirmeden ihtiyaçlarınızı karşılayan Snorkel çalışma platformlarının kullanımı, bakımı ve onarımı basittir.

Müşterilerimize daha yakın olmak için çok çalışıyoruz; global Snorkel ekibi dünya genelindeki distribütör ve servis acentelerinden oluşan bir ağla büyümektedir. Her nerede olursanız olun, Snorkel kendi dilinizde sorunlarınıza cevap niteliğinde uzman tavsiyelerinin yanı sıra hızlı yedek parça ve ürün desteği sağlayabilir. 

Snorkel'ın geniş finansman çözümleri portföyü erişimi sayesinde Snorkel makinelerini satın alabilmeniz için işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış çekici bir dizi seçenek sunmaktadır.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazlası için: www.snorkellifts.com