Almac -

Almac

 

Satış ağı

                    Almac, paletli makaslı platformları sadece yerel bayiler aracılığıyla satar ve dağıtır.

Yerelleştirilmiş bir pazarlama programının dağıtım ve sunumuna olanak sağlayıp kolaylaştırmaktadır.

Tüm yerel bayiler özenle ve dikkatle seçilir. Satın alma öncesi ve sonrası müşterilerinin kalifiye olmasını sağlamak, zamanında ve kapsamlı yardım için sürekli kendisini günceller.

                    Müşterinin genel algılanan değerine yönelik şirketin rekabetçi odak noktası giderek daha fazla yoğunlaşmaktadır. Bu durum sadece satın alınan personel yükselticilerin özelliklerine bağlı değil,

aynı zamanda hem satın alma sırasında hem de satış sonrası alınan ürün/hizmet kalitesi, çabukluğu, kişiselleştirilmesi ve eksiksizliği ile bağlantılıdır.

 

Destek Hizmeti

                  Almac, hem garanti süresinde hem de ötesinde müşterilerine destek servisi sağlamak için yerel bayilerine güvenir. Tabi ki, tüm bunlar şirketin kendi teknik yardım servisi ile koordineli olarak gerçekleşir.

 

Güvenlik standartları

                    Almac ürünlerinin her yeni modeli,  piyasaya sürülmeden önce mevcut Avrupa standartlarına uygunluğu test aşamasından geçer  ve sonrasında uygun bulunarak onaylanır

                    Makinenin kurulması ve devreye alınması sürecinde müşteriye teslim edilmeden önce makine işlevlerinin kapsamlı şekilde incelenmesi takip edilir,  platform güvenliği modern ihtiyaçlara uygun olarak garanti edilir.