Esay Lift -

Esay Lift

Esay lift

2005 sonlarında kurulan Easy Lift, 2006 yılından beri uluslararası pazar için yüksek platformları üretmekte ve tedarik etmektedir. Bu süre zarfında firmamız üretim rakamları ve ürün yelpazesi açısından hızla büyümüştür. Günümüzde yaygın olarak bilinen 16 paletli yüksek platformları (paletlerde 12 ve tekerleklerde 4), 7 araç üstü platform (1 adet pick-up) ve 3 minibüs platformları.

Bizler vinçler ve platformları üreticilerinden kazanılan tecrübemizle köklü üreticileriz. Günlük çalışmalarımızda, bu deneyim müşterilerimiz için en güvenli ve en verimli çözümlere sürekli araştırmalarla el ele verilerek ilerlemektedir.

Güvenlik ve yenilik

Her ne tür bir platform üretiliyor ve satılıyorsa, mühendislerimiz tarafından titiz bir tasarım, üretim boyunca devam eden testler ve firmamızın sahip olduğu sertifikalar, pazara sunduğumuz kesin öncülüklerdir. Easy Lift hava platformlarının güvenliği ve güvenilirliğiyle gurur duyuyoruz. Ayrıca, standartlarımızı korumak ve geliştirmek için, en yeni ürünleri geliştirir ve olası her yeniliği dikkatlice değerlendiririz.

 

Yaygın distribütörler ve İş ağı

Bizler, ülkemizin gerçek değerlerine ve geleneklerine sıkı sıkıya bağlıyız, Reggio Emilia, ama hava platformlarımız tüm dünyada dağıtılıyor. Satış ağımız, maksimum destek sağlamak için yetkili bir atölye tarafından desteklenen yaklaşık 20 distribütöre sahiptir. Amerika ve Asya'da geniş bir ağ.

 

Bugün ve yarın, Easy Lift

Bugün tüm platform yelpazemiz Brescello'da (2400 m2 üretim alanı ve 200 m2 ofis alanı) 20'den fazla kişinin çalıştığı tesisimizde üretilmektedir. Büyüme için kısa vadeli hedeflerimizden biri de, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözümleri sunmaya istikrarlı bir şekilde devam etmek, öncelikle örümcek ve minibüs platformlarıyla yelpazemizi genişletmektir.